POKUSA Tőkehalmájolaj - csukamájolaj kutyáknak és macskáknak - 250 ml
Kód: VETPKSSPU0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POKUSA Tőkehalmájolaj - csukamájolaj kutyáknak és macskáknak - 250 ml| Állatorvosi osztályozás | Étrend-kiegészítő |
| Súlytartomány | 201 g - 499 g |
| Kategória | Kutyádnak, macskáknak |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Cukormentes | Igen |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet, Idegfeszültség csökkentése, Erős és egészséges csontok, Bőr egészségének javítása |
| Súly | 250 g |
| Csomagolás típusa | Üveg |
| Szójamentes | Igen |
| Fő íz | Hal |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők | Monoprotein, Csirkementes, Szőr- és bőrmentes, Gabonamentes, Gluténmentes, Stresszoldó |
| Adagolási forma | Folyadék |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasítások szerint., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az ételszennyeződés elkerülése érdekében., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom | 99,97% |
| Nedvességtartalom | 0,1% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.455 kg |
| EAN vonalkód: | 5904158305428 |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Súlytartomány: | 201 g - 499 g |
| Kategória: | A kutyádnak, Macskák számára |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Cukormentes: | Igen |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet, Az idegfeszültség csökkentése, Erős és egészséges csontok, A bőr egészségének javítása |
| Súly: | 250 g |
| Csomagolás típusa: | Üveg |
| Szójamentes: | Igen |
| Fő íz: | Hal |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők: | Monoproteinek, Csirke nélkül, Haj és bőr, Gabonamentes, Gluténmentes, Stresszoldás |
| Adagolási forma: | Folyadék |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom: | 99,97% |
| Nedvességtartalom: | 0,1% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

