POKUSA Tojássárgája RawDietLine - kutyáknak és macskáknak szánt étrend-kiegészítők - 800 g
Kód: VETPKSSPU0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POKUSA Tojássárgája RawDietLine - kutyáknak és macskáknak szánt étrend-kiegészítők - 800 g| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Állatorvosi osztályozás | Étrend-kiegészítő |
| Kategória | Kutyádnak, macskáknak |
| Az állat speciális igényei | Izomtömeg-védelem, Bőr és szőrzet, Vitalitás |
| Csomagolás típusa | Műanyag tartály |
| Súly | 800 g |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Az állat kora | Bármely korban |
| Gluténmentes | Igen |
| Súlytartomány | 500 g - 999 g |
| Egyéb jellemzők | Haj és bőr, Gabonamentes, Immunrendszer támogatás, Általános egészség, Izomépítés, Gluténmentes |
| Szójamentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Por |
| Figyelmeztetés | Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést. |
| Fehérjék | 33,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.968 kg |
| EAN vonalkód: | 5906874731550 |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Kategória: | A kutyádnak, Macskák számára |
| Az állat speciális igényei: | Izomtömeg-védelem, Bőr és szőrzet, Életerő |
| Csomagolás típusa: | Műanyag tartály |
| Súly: | 800 g |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Az állat kora: | Bármely korban |
| Gluténmentes: | Igen |
| Súlytartomány: | 500 g - 999 g |
| Egyéb jellemzők: | Haj és bőr, Gabonamentes, Immunitás támogatás, Általános egészségi állapot, Izomépítés, Gluténmentes |
| Szójamentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Por |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést. |
| Fehérjék: | 33,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

