POKUSA RawDietLine Taurin - kutyáknak és macskáknak szánt étrend-kiegészítők - 400g
Kód: VETPKSSPU0035
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POKUSA RawDietLine Taurin - kutyáknak és macskáknak szánt étrend-kiegészítők - 400g| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Izomépítő, Gabonamentes |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Csomagolás típusa | Műanyag tartály |
| Az állat speciális igényei | Izomtömeg-védelem, Szívbetegségek elleni védelem, Szív |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Por |
| Az állat kora | Bármely korban |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Súly | 400 g |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Súlytartomány | 201 g - 499 g |
| Gluténmentes | Igen |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Kategória | Kutyádnak, macskáknak |
| Állatorvosi osztályozás | Étrend-kiegészítő |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse a helyi előírásokat az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozóan. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.455 kg |
| EAN vonalkód: | 5904730919562 |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Izomépítés, Gabonamentes |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Műanyag tartály |
| Az állat speciális igényei: | Izomtömeg-védelem, Védelem a szívbetegségek ellen, Szív |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Por |
| Az állat kora: | Bármely korban |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Súly: | 400 g |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súlytartomány: | 201 g - 499 g |
| Gluténmentes: | Igen |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak, Macskák számára |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

