POKUSA RawDietLine E-vitamin - kutyáknak és macskáknak szánt étrend-kiegészítők - 300g
Kód: VETPKSSPU0036
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POKUSA RawDietLine E-vitamin - kutyáknak és macskáknak szánt étrend-kiegészítők - 300g| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Csomagolás típusa | Műanyag tartály |
| Az állat speciális igényei | Vitalitás, Bőr és szőrzet, Izomtömeg-védelem, Vitalitás fenntartása, Stressz, Sebgyógyulás, Erős immunitás, Szőrzethullás |
| Súly | 300 g |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Súlytartomány | 201 g - 499 g |
| Kategória | Macskáknak, kutyáknak |
| Egyéb jellemzők | Izomépítés, Stresszoldás, Haj és bőr |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Az állat kora | Bármely korban |
| Állatorvosi osztályozás | Étrend-kiegészítő |
| Gluténmentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Por |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést., Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat. |
| Nyersrost | 0,2% |
| Nedvességtartalom | 2,8% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.36 kg |
| EAN vonalkód: | 5906800491107 |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Csomagolás típusa: | Műanyag tartály |
| Az állat speciális igényei: | Életerő, Bőr és szőrzet, Izomtömeg-védelem, Vitalitás fenntartása, Feszültség, Sebgyógyulás, Erős immunitás, Hulló kabát |
| Súly: | 300 g |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súlytartomány: | 201 g - 499 g |
| Kategória: | Macskák számára, A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Izomépítés, Stresszoldás, Haj és bőr |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Az állat kora: | Bármely korban |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Gluténmentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Por |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést., Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat. |
| Nyersrost: | 0,2% |
| Nedvességtartalom: | 2,8% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

