POKUSA RawDietLine Cistus - kutyáknak és macskáknak szánt étrend-kiegészítők - 500g
Kód: VETPKSSPU0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POKUSA RawDietLine Cistus - kutyáknak és macskáknak szánt étrend-kiegészítők - 500g| Súlytartomány | 500 g - 999 g |
| Az állat kora | Bármely korban |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Por |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Gabonamentes, Immunrendszer-támogató, Allergiabarát |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | Kutyádnak, macskáknak |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Műanyag tartály |
| Gluténmentes | Igen |
| Az állat speciális igényei | Ételallergia, parazitaproblémák, erős immunitás |
| Súly | 500 g |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Szójamentes | Igen |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Állatorvosi osztályozás | Étrend-kiegészítő |
| Figyelmeztetés | Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést. |
| Nyersrost | 15,8% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.67 kg |
| EAN vonalkód: | 5906874731222 |
| Súlytartomány: | 500 g - 999 g |
| Az állat kora: | Bármely korban |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Por |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Gabonamentes, Immunitás támogatás, Allergia |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak, Macskák számára |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Műanyag tartály |
| Gluténmentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Ételallergia, Parazita problémák, Erős immunitás |
| Súly: | 500 g |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Szójamentes: | Igen |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést. |
| Nyersrost: | 15,8% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

