POKUSA RawDietLine Brewer Yeast ProPlus - kutyáknak szánt étrend-kiegészítők - 1000g
Kód: VETPKSSPU0024
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POKUSA RawDietLine Brewer Yeast ProPlus - kutyáknak szánt étrend-kiegészítők - 1000g| Csomagolás típusa | Műanyag tartály |
| Cukormentes | Igen |
| Súly | 1 kg |
| Az állat speciális igényei | Lábadozás, Felépülés, Étvágyjavítás, Erős immunitás |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Adagolási forma | Por |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | Kutyádnak, macskáknak |
| Az állat kora | Bármely korban |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Immunitás támogatása, lábadozás |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Szójamentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Állatorvosi besorolás | Étrend-kiegészítő |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést. |
| Nedvességtartalom | 6% |
| Fehérjék | 25% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 1.172 kg |
| EAN vonalkód: | 5906874731543 |
| Csomagolás típusa: | Műanyag tartály |
| Cukormentes: | Igen |
| Súly: | 1 kg |
| Az állat speciális igényei: | Felépülési idő, Felépülés, Étvágygerjesztő, Erős immunitás |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Adagolási forma: | Por |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak, Macskák számára |
| Az állat kora: | Bármely korban |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Immunitás támogatás, Lábokozás |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Szójamentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést. |
| Nedvességtartalom: | 6% |
| Fehérjék: | 25% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

