PocketBook Verse Pro e-könyv olvasó Érintőképernyős 16 GB Wi-Fi Fekete, Kék
Kód: MULPKBCZE0090
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PocketBook Verse Pro e-könyv olvasó Érintőképernyős 16 GB Wi-Fi Fekete, Kék| Processzormagok száma | 2 |
| Beépített processzor | Igen |
| Processzor órajelsebessége | 1000 MHz |
| Nyelvek szótára | Orosz, francia, ukrán, spanyol, angol, magyar, olasz, szlovák, lengyel, német, svéd |
| MP3-lejátszó | Igen |
| Forgó | Nem |
| Szótár | Igen |
| Üzenet szövegének beszéddé alakítása | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 1500mAh |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Vízálló | Igen |
| Szín | Fekete, Kék, Nem |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Súly | 186 g |
| Szélesség | 108 mm |
| Magasság | 156 mm |
| Mélység | 76 mm |
| Operációs rendszer verziója | Linux 3.10.65 |
| Biztosított operációs rendszer | Linux |
| Csomagolt szoftver | PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox, Küldés a PocketBook-ra |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Bluetooth-verzió | 4.0 |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása | 3,5 mm |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| Belső tárolókapacitás | 16 GB |
| RAM-kapacitás | 512 MB |
| Felbontás (fekete-fehér, normál mód) | 300 DPI |
| Technológia | E Ink kártya |
| Érintőképernyő | Igen |
| Szürkeárnyalatos szintek | 16 |
| Kijelző felbontása | 1072 x 1448 képpont |
| Kijelző átlója | 15,2 cm (6") |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Támogatott hangfájl-formátumok | M4B, MP3, OGG, M4A |
| Támogatott képformátumok | PNG, BMP, JPEG, TIFF |
| Médialejátszás | Nem támogatott |
| Támogatott dokumentumformátumok | PRC, DjVu, EPUB DRM, MOBI, FB2, DOC, HTML, CBZ, AZW, CHM, PDF, TXT, ACSM, DOCX, FB2.ZIP, HTM, RTF, PDF DRM, AZW3, EPUB, CBR |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét az e-könyv olvasót – áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki közvetlen hőhatásnak., Óvja a víztől és a nedvességtől – a készülék károsodhat. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| Súly: | 0.36 kg |
| EAN vonalkód: | 7640152094965 |
| Processzormagok száma: | 2 |
| Beépített processzor: | Igen |
| Processzor órajelsebessége: | 1000 MHz |
| Nyelvek szótára: | orosz, francia, ukrán, spanyol, angol, magyar, olasz, szlovák, lengyel, GER, svéd |
| MP3-lejátszó: | Igen |
| Forgó: | Nem |
| Szótár: | Igen |
| Üzenet szövegének beszéddé alakítása: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 1500mAh |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Vízálló: | Igen |
| Szín: | Fekete, Kék, Nem |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Súly: | 186 g |
| Szélesség: | 108 mm |
| Magasság: | 156 mm |
| Mélység: | 76 mm |
| Operációs rendszer verziója: | Linux 3.10.65 |
| Biztosított operációs rendszer: | Linux |
| Csomagolt szoftver: | PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox, Küldés a PocketBook-ra |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Bluetooth-verzió: | 4.0 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| Belső tárolókapacitás: | 16 GB |
| RAM-kapacitás: | 512 MB |
| Felbontás (fekete-fehér, normál mód): | 300 DPI |
| Technológia: | E Ink kártya |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Szürkeárnyalatos szintek: | 16 |
| Kijelző felbontása: | 1072 x 1448 képpont |
| Kijelző átlója: | 15,2 cm (6") |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | M4B, MP3, OGG, M4A |
| Támogatott képformátumok: | PNG, BMP, JPEG, TIFF |
| Médialejátszás: | Nem támogatott |
| Támogatott dokumentumformátumok: | Kínai Népköztársaság, DjVu, EPUB DRM, MOBI, FB2, DOC, HTML, CBZ, AZW, CHM, PDF, TXT, ACSM, DOCX, FB2.ZIP, HTM, RTF, PDF DRM, AZW3, EPUB, CBR |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét az e-könyv olvasót – áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki közvetlen hőhatásnak., Óvja a készüléket a víztől és a nedvességtől - ezek károsíthatják. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

