PocketBook Verse Pro Color e-könyv olvasó 6" E Ink Kaleido 3 16 GB Wi-Fi Stormy Sea (PB634K3-1-WW)
Kód: MULPKBCZE0089
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PocketBook Verse Pro Color e-könyv olvasó 6" E Ink Kaleido 3 16 GB Wi-Fi Stormy Sea (PB634K3-1-WW)| Processzormagok száma | 4 |
| Beépített processzor | Igen |
| Processzor órajelsebessége | 1,8 MHz |
| Nyelvek szótára | Francia, német, olasz, szlovák, lengyel, svéd, orosz, ukrán, spanyol, angol, magyar |
| Üzenet szövegének beszéddé alakítása | Igen |
| Szótár | Igen |
| G-szenzor | Igen |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása | 2100mAh |
| Szín | Kék, Fekete, Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX8 |
| Szín neve | Viharos tenger |
| Vízálló | Igen |
| Súly | 182 g |
| Szélesség | 108 mm |
| Magasság | 156 mm |
| Mélység | 76 mm |
| Operációs rendszer verziója | 4,9,56 |
| Biztosított operációs rendszer | Linux |
| Mellékelt szoftverek | PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox, Küldés a PocketBook-ra |
| Bluetooth-verzió | 5.4 |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Wi-Fi | Igen |
| OTG támogatás | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| RAM-kapacitás | 1024 MB |
| Belső tárolókapacitás | 16 GB |
| Szürkeárnyalatos szintek | 16 |
| Kijelző háttérvilágítása | Igen |
| Kijelző felbontása | 1072 x 1448 képpont |
| Érintőképernyő | Igen |
| Színek száma | 4096 |
| Színfelbontás | 150 DPI |
| Felbontás (fekete-fehér, normál mód) | 300 DPI |
| Kijelző átlója | 15,2 cm (6") |
| Technológia | E Ink Kaleido 3 |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Utasítás | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Médialejátszás | Nem támogatott |
| Támogatott képformátumok | BMP, PNG, TIFF, JPEG |
| Támogatott hangfájl-formátumok | M4B, MP3, OGG, M4A |
| Támogatott dokumentumformátumok | CHM, FB2, TXT, EPUB, PDF, CBZ, EPUB DRM, MOBI, DOCX, FB2.ZIP, HTM, RTF, PDF DRM, PRC, DjVu, ACSM, DOC, HTML, CBR |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| Súly: | 0.37 kg |
| EAN vonalkód: | 7640152097270 |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Beépített processzor: | Igen |
| Processzor órajelsebessége: | 1,8 MHz |
| Nyelvek szótára: | francia, GER, olasz, szlovák, lengyel, svéd, orosz, ukrán, spanyol, angol, magyar |
| Üzenet szövegének beszéddé alakítása: | Igen |
| Szótár: | Igen |
| G-szenzor: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása: | 2100mAh |
| Szín: | Kék, Fekete, Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX8 |
| Szín neve: | Viharos tenger |
| Vízálló: | Igen |
| Súly: | 182 g |
| Szélesség: | 108 mm |
| Magasság: | 156 mm |
| Mélység: | 76 mm |
| Operációs rendszer verziója: | 4,9,56 |
| Biztosított operációs rendszer: | Linux |
| Csomagolt szoftver: | PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox, Küldés a PocketBook-ra |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Wi-Fi: | Igen |
| OTG támogatás: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| RAM-kapacitás: | 1024 MB |
| Belső tárolókapacitás: | 16 GB |
| Szürkeárnyalatos szintek: | 16 |
| Kijelző háttérvilágítása: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 1072 x 1448 képpont |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Színek száma: | 4096 |
| Színfelbontás: | 150 DPI |
| Felbontás (fekete-fehér, normál mód): | 300 DPI |
| Kijelző átlója: | 15,2 cm (6") |
| Technológia: | E Ink Kaleido 3 |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Utasítás: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Médialejátszás: | Nem támogatott |
| Támogatott képformátumok: | BMP, PNG, TIFF, JPEG |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | M4B, MP3, OGG, M4A |
| Támogatott dokumentumformátumok: | CHM, FB2, TXT, EPUB, PDF, CBZ, EPUB DRM, MOBI, DOCX, FB2.ZIP, HTM, RTF, PDF DRM, Kínai Népköztársaság, DjVu, ACSM, DOC, HTML, CBR |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

