PocketBook Verse Lite 619 e-könyv 6" E-Ink Carta 8GB Wi-Fi szürke
Kód: MULPKBCZE0091
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PocketBook Verse Lite 619 e-könyv 6" E-Ink Carta 8GB Wi-Fi szürke| Beépített processzor | Igen |
| Processzor órajelsebessége | 1000 MHz |
| Processzormagok száma | 2 |
| Bluetooth | Nem |
| Wi-Fi sáv | 2,4 GHz |
| Wi-Fi | Igen |
| Gyorsulásmérő | Nem |
| Szótár | Igen |
| (cdm) Menünyelv | PL, ANG, FR, DE és mások |
| Akkumulátor kapacitása | 1000mAh |
| Töltés USB-n keresztül | Igen |
| Jelenlegi | 1 A (maximum) |
| Szín | Szürke |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Beépített mikrofon | Nem |
| Magasság | 156 mm |
| Szélesség | 108 mm |
| Súly | 170 g |
| Mélység | 7,6 mm |
| Internetböngésző | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Linux |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Fejhallgató kimenet | Nem |
| RAM-kapacitás | 512 MB |
| Belső tárolókapacitás | 8 GB |
| Pixelsűrűség | 212ppi |
| Kijelző átlója | 15,2 cm (6") |
| Kijelző háttérvilágítása | Igen |
| Technológia | E Ink kártya |
| Kijelző felbontása | 1024 x 758 képpont |
| Érintőképernyő | Igen |
| Szürkeárnyalatos szintek | 16 |
| Mellékelt kábelek | USB-kábel |
| Utasítás | Igen |
| E-könyv olvasó | Igen |
| Médialejátszás | Nem támogatott |
| Támogatott képformátumok | PNG, BMP, TIFF, JPEG |
| Támogatott dokumentumformátumok | EPUB DRM, MOBI, CHM, DOC, HTML, ACSM, PDF, TXT, PRC, TCR, EPUB, FB2, DOCX, FB2.ZIP, HTM, RTF, PDF DRM, DjVu |
| Figyelmeztetés | Óvja a víztől és a nedvességtől - a készülék károsodhat., Ne szerelje szét az e-könyv olvasót - áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki közvetlen hőhatásnak. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| Súly: | 0.355 kg |
| EAN vonalkód: | 7640152097584 |
| Beépített processzor: | Igen |
| Processzor órajelsebessége: | 1000 MHz |
| Processzormagok száma: | 2 |
| Bluetooth: | Nem |
| Wi-Fi sáv: | 2,4 GHz |
| Wi-Fi: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Nem |
| Szótár: | Igen |
| (cdm) Menünyelv: | PL, ANG, FR, DE és mások |
| Akkumulátor kapacitása: | 1000mAh |
| Töltés USB-n keresztül: | Igen |
| Jelenlegi: | 1 A (maximum) |
| Szín: | Szürke |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Beépített mikrofon: | Nem |
| Magasság: | 156 mm |
| Szélesség: | 108 mm |
| Súly: | 170 g |
| Mélység: | 7,6 mm |
| Internetböngésző: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Linux |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Fejhallgató kimenet: | Nem |
| RAM-kapacitás: | 512 MB |
| Belső tárolókapacitás: | 8 GB |
| Pixelsűrűség: | 212ppi |
| Kijelző átlója: | 15,2 cm (6") |
| Kijelző háttérvilágítása: | Igen |
| Technológia: | E Ink kártya |
| Kijelző felbontása: | 1024 x 758 képpont |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Szürkeárnyalatos szintek: | 16 |
| Mellékelt kábelek: | USB-kábel |
| Utasítás: | Igen |
| E-könyv olvasó: | Igen |
| Médialejátszás: | Nem támogatott |
| Támogatott képformátumok: | PNG, BMP, TIFF, JPEG |
| Támogatott dokumentumformátumok: | EPUB DRM, MOBI, CHM, DOC, HTML, ACSM, PDF, TXT, Kínai Népköztársaság, TCR, EPUB, FB2, DOCX, FB2.ZIP, HTM, RTF, PDF DRM, DjVu |
| Figyelmeztetés: | Óvja a készüléket a víztől és a nedvességtől - ezek károsíthatják., Ne szerelje szét az e-könyv olvasót – áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki közvetlen hőhatásnak. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

