PocketBook Verse (629) világoskék olvasó
Kód: MULPKBCZE0082
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PocketBook Verse (629) világoskék olvasó| Beépített processzor | Igen |
| Processzor órajelsebessége | 1000 MHz |
| Processzormagok száma | 2 |
| Nyelvek szótára | Orosz, olasz, szlovák, lengyel, francia, spanyol, svéd, ukrán, német, angol, magyar |
| Gyorsulásmérő | Nem |
| Szótár | Igen |
| Üzenet szövegének beszéddé alakítása | Nem |
| Töltés USB-n keresztül | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 1500mAh |
| Akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Szín | Fekete, Kék |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Beépített mikrofon | Nem |
| Súly | 182 g |
| Szélesség | 108 mm |
| Magasság | 156 mm |
| Mélység | 7,6 mm |
| Webböngészők | WebKit |
| Biztosított operációs rendszer | Linux |
| Internetböngésző | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| USB On-The-Go támogatás | Igen |
| Wi-Fi sáv | Egysávos (2,4 GHz) |
| Bluetooth | Nem |
| Fejhallgató kimenet | Nem |
| Használható maximális kapacitású kártya | 32 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| Belső tárolókapacitás | 8 GB |
| RAM-kapacitás | 512 MB |
| Szürkeárnyalatos szintek | 16 |
| Kijelző átlója | 15,2 cm (6") |
| Kijelző felbontása | 1024 x 758 képpont |
| Kijelző háttérvilágítása | Igen |
| Érintőképernyő | Igen |
| Technológia | E Ink kártya |
| Utasítás | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Médialejátszás | Nem támogatott |
| Támogatott képformátumok | PNG, TIFF, BMP, JPEG |
| Támogatott dokumentumformátumok | TXT, FB2, DOCX, FB2.ZIP, HTM, RTF, PDF DRM, PDF, CHM, PRC, TCR, EPUB DRM, MOBI, DOC, HTML, DjVu, ACSM, EPUB |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| Súly: | 0.33 kg |
| EAN vonalkód: | 7640152097058 |
| Beépített processzor: | Igen |
| Processzor órajelsebessége: | 1000 MHz |
| Processzormagok száma: | 2 |
| Nyelvek szótára: | orosz, olasz, szlovák, lengyel, francia, spanyol, svéd, ukrán, GER, angol, magyar |
| Gyorsulásmérő: | Nem |
| Szótár: | Igen |
| Üzenet szövegének beszéddé alakítása: | Nem |
| Töltés USB-n keresztül: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 1500mAh |
| Akkumulátor feszültsége: | 3,7 V |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Szín: | Fekete, Kék |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Beépített mikrofon: | Nem |
| Súly: | 182 g |
| Szélesség: | 108 mm |
| Magasság: | 156 mm |
| Mélység: | 7,6 mm |
| Webböngészők: | WebKit |
| Biztosított operációs rendszer: | Linux |
| Internetböngésző: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| USB On-The-Go támogatás: | Igen |
| Wi-Fi sáv: | Egysávos (2,4 GHz) |
| Bluetooth: | Nem |
| Fejhallgató kimenet: | Nem |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 32 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Belső tárolókapacitás: | 8 GB |
| RAM-kapacitás: | 512 MB |
| Szürkeárnyalatos szintek: | 16 |
| Kijelző átlója: | 15,2 cm (6") |
| Kijelző felbontása: | 1024 x 758 képpont |
| Kijelző háttérvilágítása: | Igen |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Technológia: | E Ink kártya |
| Utasítás: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Médialejátszás: | Nem támogatott |
| Támogatott képformátumok: | PNG, TIFF, BMP, JPEG |
| Támogatott dokumentumformátumok: | TXT, FB2, DOCX, FB2.ZIP, HTM, RTF, PDF DRM, PDF, CHM, Kínai Népköztársaság, TCR, EPUB DRM, MOBI, DOC, HTML, DjVu, ACSM, EPUB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

