PocketBook InkPad One 1030 e-könyv olvasó, 10.3", E-ink Mobius, 32 GB, Wi-Fi, matt fekete
Kód: MULPKBCZE0092
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PocketBook InkPad One 1030 e-könyv olvasó, 10.3", E-ink Mobius, 32 GB, Wi-Fi, matt fekete| Beépített processzor | Igen |
| Processzor órajelsebessége | 1800 MHz |
| Processzor modell | RK3566 |
| Processzormagok száma | 4 |
| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| Wi-Fi sáv | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Szótár | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 3700mAh |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 244 mm |
| Mélység | 5 mm |
| Súly | 400 g |
| Magasság | 173 mm |
| Internetböngésző | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Linux |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Belső tárolókapacitás | 32 GB |
| RAM-kapacitás | 2048 MB |
| Technológia | E Ink Möbius |
| Kijelző felbontása | 1404 x 1872 képpont |
| Pixelsűrűség | 226ppi |
| Kijelző átlója | 26,2 cm (10,3") |
| Szürkeárnyalatos szintek | 16 |
| Érintőképernyő | Igen |
| E-könyv olvasó | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB-kábel |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Érintőceruza | Igen |
| Támogatott dokumentumformátumok | DOCX, DOC, CBZ, CBR, DjVu, CHM, AZW3, FB2, HTML, EPUB, PRC, TXT, PDF, ACSM, FB2.ZIP, HTM, RTF, AZW, MOBI |
| Támogatott hangfájl-formátumok | FLAC, OGG, MP3 |
| Támogatott képformátumok | JPEG, BMP, PNG, TIFF |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| Súly: | 0.75 kg |
| EAN vonalkód: | 7640152098116 |
| Beépített processzor: | Igen |
| Processzor órajelsebessége: | 1800 MHz |
| Processzor modell: | RK3566 |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| Wi-Fi sáv: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Szótár: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 3700mAh |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 244 mm |
| Mélység: | 5 mm |
| Súly: | 400 g |
| Magasság: | 173 mm |
| Internetböngésző: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Linux |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Belső tárolókapacitás: | 32 GB |
| RAM-kapacitás: | 2048 MB |
| Technológia: | E Ink Möbius |
| Kijelző felbontása: | 1404 x 1872 képpont |
| Pixelsűrűség: | 226ppi |
| Kijelző átlója: | 26,2 cm (10,3") |
| Szürkeárnyalatos szintek: | 16 |
| Érintőképernyő: | Igen |
| E-könyv olvasó: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB-kábel |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Érintőceruza: | Igen |
| Támogatott dokumentumformátumok: | DOCX, DOC, CBZ, CBR, DjVu, CHM, AZW3, FB2, HTML, EPUB, Kínai Népköztársaság, TXT, PDF, ACSM, FB2.ZIP, HTM, RTF, AZW, MOBI |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | FLAC, OGG, MP3 |
| Támogatott képformátumok: | JPEG, BMP, PNG, TIFF |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

