PocketBook Era Color 700 7"-os E-Ink Kaleido 3 32GB WI-FI Stormy Sea e-könyv
Kód: MULPKBCZE0087
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PocketBook Era Color 700 7"-os E-Ink Kaleido 3 32GB WI-FI Stormy Sea e-könyv| Processzor órajelsebessége | 1000 MHz |
| Beépített processzor | Igen |
| Forgó | Nem |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo) |
| Akkumulátor kapacitása | 1700mAh |
| Vízálló | Igen |
| Szín | Fekete, Réz, Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Szélesség | 134,3 mm |
| Mélység | 155 mm |
| Magasság | 7,8 mm |
| Súly | 228 g |
| Biztosított operációs rendszer | Linux |
| Fejhallgató csatlakoztatása | Nem támogatott |
| Fejhallgató kimenet | Nem |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| RAM-kapacitás | 1000 MB |
| Belső tárolókapacitás | 32 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák | Nem támogatott |
| Kijelző háttérvilágítása | Igen |
| Felbontás (fekete-fehér, normál mód) | 300 DPI |
| Technológia | E Ink Kaleido 3 |
| Kijelző átlója | 17,8 cm (7") |
| Kijelző felbontása | 1264 x 1680 képpont |
| Szürkeárnyalatos szintek | 16 |
| Érintőképernyő | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Médialejátszás | Nem támogatott |
| Támogatott hangfájl-formátumok | MP3, OGG |
| Támogatott dokumentumformátumok | EPUB DRM, MOBI, EPUB, DjVu, ACSM, DOC, HTML, TXT, DOCX, FB2.ZIP, HTM, RTF, PDF, CBZ, FB2, CHM, PRC, CBR |
| Támogatott képformátumok | JPEG, BMP, PNG, TIFF |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét az e-könyv olvasót – áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki közvetlen hőhatásnak., Óvja a víztől és a nedvességtől – a készülék károsodhat. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| Súly: | 0.42 kg |
| EAN vonalkód: | 7640152097294 |
| Processzor órajelsebessége: | 1000 MHz |
| Beépített processzor: | Igen |
| Forgó: | Nem |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Akkumulátor kapacitása: | 1700mAh |
| Vízálló: | Igen |
| Szín: | Fekete, Réz, Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Szélesség: | 134,3 mm |
| Mélység: | 155 mm |
| Magasság: | 7,8 mm |
| Súly: | 228 g |
| Biztosított operációs rendszer: | Linux |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | Nem támogatott |
| Fejhallgató kimenet: | Nem |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| RAM-kapacitás: | 1000 MB |
| Belső tárolókapacitás: | 32 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | Nem támogatott |
| Kijelző háttérvilágítása: | Igen |
| Felbontás (fekete-fehér, normál mód): | 300 DPI |
| Technológia: | E Ink Kaleido 3 |
| Kijelző átlója: | 17,8 cm (7") |
| Kijelző felbontása: | 1264 x 1680 képpont |
| Szürkeárnyalatos szintek: | 16 |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Médialejátszás: | Nem támogatott |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | MP3, OGG |
| Támogatott dokumentumformátumok: | EPUB DRM, MOBI, EPUB, DjVu, ACSM, DOC, HTML, TXT, DOCX, FB2.ZIP, HTM, RTF, PDF, CBZ, FB2, CHM, Kínai Népköztársaság, CBR |
| Támogatott képformátumok: | JPEG, BMP, PNG, TIFF |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét az e-könyv olvasót – áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki közvetlen hőhatásnak., Óvja a készüléket a víztől és a nedvességtől - ezek károsíthatják. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

