POC Ventral Air MIPS zöld
Kód: SIRPO1KAS0079
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POC Ventral Air MIPS zöld| Méret (S/M/L) | M |
| Csat típusa | Csatkapocs |
| A védőfelszerelés márka sajátosságai | MIPS |
| Testreszabási rendszer | Gomb |
| Felület típusa | Homályos |
| Szín | Zöld |
| Súly | 240 g |
| Védő habanyag | Expandált polisztirol (EPS) |
| Könnyűsúlyú | Igen |
| Márkaspecifikus technológiák | Szem garázs |
| Csontváz anyaga | Polikarbonát |
| Nem típusa | Egynemű |
| Színezés | Egyszínű |
| Tevékenység | Közúti kerékpározás |
| Fejkörfogat-tartomány | 54 - 59 cm |
| Sportsisak típusa | Sisak |
| A kifejlesztett termék színe | Pargazit zöld matt |
| Kor | Felnőtt |
| Állítható méret | Igen |
| Szellőzés | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Minden használat előtt ellenőrizze a sisak megfelelő illeszkedését., Ne használjon balesetben megsérült sisakot., A tűzőgépet száraz, hőtől védett helyen tárolja. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Helmets |
|---|---|
| Súly: | 0.7 kg |
| EAN vonalkód: | 7325549830318 |
| Méret (S/M/L): | M |
| Csat típusa: | Csatkapocs |
| A védőfelszerelés márka sajátosságai: | MIPS |
| Testreszabási rendszer: | Gomb |
| Felület típusa: | Homályos |
| Szín: | Zöld |
| Súly: | 240 g |
| Védő habanyag: | Expandált polisztirol (EPS) |
| Könnyűsúlyú: | Igen |
| Márkaspecifikus technológiák: | Szem garázs |
| Csontváz anyaga: | Polikarbonát |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Színezés: | Egyszínű |
| Tevékenység: | Közúti kerékpározás |
| Fejkörfogat-tartomány: | 54 - 59 cm |
| Sportsisak típusa: | Sisak |
| A kifejlesztett termék színe: | Pargazit zöld matt |
| Kor: | Felnőtt |
| Állítható méret: | Igen |
| Szellőzés: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Minden használat előtt ellenőrizze, hogy a sisak megfelelően illeszkedik-e., Ne használjon balesetben megsérült sisakot., A tűzőgépet száraz helyen tárolja, és védje a hőtől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

