POC Octal MIPS Oranžová
Kód: SIRPO1KAS0085
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POC Octal MIPS Oranžová| Materiál ochranné pěny | Pěnový polystyren (EPS) |
| Aktivita | Silniční cyklistika |
| Lehké | Ano |
| Rozsah obvodů hlavy | 50 - 56 cm |
| Barva | Oranžová |
| Technologie specifické pro značku | Eye garage |
| Typ pohlaví | Unisex |
| Nastavitelná velikost | Ano |
| Věk | Dospělý |
| Zbarvení | Jednobarevný |
| Hmotnost | 220 g |
| Typ sportovní helmy | Helma |
| Typ povrchu | Lesk |
| Ventilace | Ano |
| Barva rozvinutého produktu | Fluorescent Orange AVIP |
| Velikost (S/M/L) | S |
| Specifické vlastnosti značky ochranného vybavení | MIPS |
| Typ spony | Přezková spona |
| Materiál skeletu | Polykarbonát |
| Systém přizpůsobení | Knoflík |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Před každým použitím zkontrolujte, zda helma správně sedí., Nepoužívejte přilbu, která byla poškozena při nehodě., Sešívačku skladujte na suchém místě a chraňte ji před teplem. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Helmets |
|---|---|
| Súly: | 0.76 kg |
| EAN vonalkód: | 7325549919822 |
| Materiál ochranné pěny: | Pěnový polystyren (EPS) |
| Aktivita: | Silniční cyklistika |
| Lehké: | Ano |
| Rozsah obvodů hlavy: | 50 - 56 cm |
| Barva: | Oranžová |
| Technologie specifické pro značku: | Eye garage |
| Typ pohlaví: | Unisex |
| Nastavitelná velikost: | Ano |
| Věk: | Dospělý |
| Zbarvení: | Jednobarevný |
| Hmotnost: | 220 g |
| Typ sportovní helmy: | Helma |
| Typ povrchu: | Lesk |
| Ventilace: | Ano |
| Barva rozvinutého produktu: | Fluorescent Orange AVIP |
| Velikost (S/M/L): | S |
| Specifické vlastnosti značky ochranného vybavení: | MIPS |
| Typ spony: | Přezková spona |
| Materiál skeletu: | Polykarbonát |
| Systém přizpůsobení: | Knoflík |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Před každým použitím zkontrolujte, zda helma správně sedí., Nepoužívejte přilbu, která byla poškozena při nehodě., Sešívačku skladujte na suchém místě a chraňte ji před teplem. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

