PNY XLR8 memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 288 tűs DIMM
Kód: PAMPNYDR40033
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY XLR8 memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 288 tűs DIMM| Memóriafeszültség | 1,35 V |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia | Igen |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió | 2.0 |
| Belső memória | 16 GB |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1x16GB |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| CAS-késés | 16 |
| Szélesség | 130 mm |
| Magasság | 40 mm |
| Mélység | 10 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.04 kg |
| EAN vonalkód: | 3536403392314 |
| Memóriafeszültség: | 1,35 V |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Igen |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió: | 2.0 |
| Belső memória: | 16 GB |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| CAS-késés: | 16 |
| Szélesség: | 130 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Mélység: | 10 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

