PNY Performance paměťový modul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 (MN8GSD43200-SB)
Kód: PAMPNYSOO0021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY Performance paměťový modul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 (MN8GSD43200-SB)| Vnitřní paměť | 8 GB |
| CAS latence | 22 |
| Typ vnitřní paměti | DDR4 |
| Komponent pro | Laptop |
| Podpora paměťových kanálů | 1 kanál |
| Napětí paměti | 1.2 V |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 8 GB |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| Súly: | 0.012 kg |
| EAN vonalkód: | 3536403405267 |
| Belső memória: | 8 GB |
| CAS-késés: | 22 |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Komponens ehhez:: | Laptop |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 1 csatorna |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

