PNY Performance 32 GB DDR5 5600 MHz CL46 memória
Kód: PAMPNYDR50014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY Performance 32 GB DDR5 5600 MHz CL46 memória| Belső memória típusa | DDR5 |
| Belső memória | 32 GB |
| Komponens ehhez: | PC |
| Memóriafrekvencia | 4800 MHz |
| CAS-késés | 46 |
| Memóriafeszültség | 1,1 V |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 32 GB |
| Magasság | 31 mm |
| Szélesség | 133 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 3536403405595 |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Belső memória: | 32 GB |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Memóriafrekvencia: | 4800 MHz |
| CAS-késés: | 46 |
| Memóriafeszültség: | 1,1 V |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 32 GB |
| Magasság: | 31 mm |
| Szélesség: | 133 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

