Philips 1000-es sorozatú 27E2N1500L/00 számítógép-monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD LED Fekete
Kód: MONPHIMON0148
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 1000-es sorozatú 27E2N1500L/00 számítógép-monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD LED Fekete| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Tápegység típusa | Külső |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Áramfogyasztás | 20,32 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 30 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | C |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 13 kWh |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Piaci kategória | Hivatal |
| Szín | Fekete |
| Súly (állvánnyal) | 3,19 kg |
| Mélység (állvánnyal) | 200 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 457 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 614 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 2,82 kg |
| Mélység (állvány nélkül) | 35 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 614 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 363 mm |
| Csomagolási mélység | 126 mm |
| Súly csomagolással együtt | 5,44 kg |
| Csomag szélessége | 690 mm |
| Csomag magassága | 420 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, UKCA, BSMI, ETL, EAC, ICES, CEL, CCC, RoHS, TÜV jelölés, PSB, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CECP, CB, Minimális energiahatékonysági szabványok (MEPS) |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| HDCP | Igen |
| HDMI | Igen |
| HDCP verzió | 1.4 |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás | Igen |
| Üzemeltetési magasság | 0 - 3658 méter |
| Nem üzemi magasság | 0 - 12192 méter |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–80% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| HD felbontás típusa | Quad HD |
| Dinamikus kontrasztú hirdetés neve | Mega Infinity DCR |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Maximális felépülési sebesség | 100 Hz |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Natív képarány | 16:9 |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Képernyő alakja | Lakás |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Képernyőátló (metrikus egységekben) | 68,6 cm |
| DDC/CI | Igen |
| Pixelsűrűség | 0,2331 × 0,2331 mm |
| Látható méret (függőleges) | 33,6 cm |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Függőleges digitális frekvencia | 48–75 Hz |
| HDR-támogatás | Igen |
| Látható méret (vízszintes) | 59,7 cm |
| Vízszintes digitális frekvencia | 30–114 kHz |
| Felületi keménység | 3H |
| Válasz | 4 ms |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Pixelsűrűség | 108,79ppi |
| Háttérvilágítás típusa | W-LED |
| Szellemkép | 25% |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 300 cd/m² |
| Kijelző felbontása | 2560 x 1440 képpont |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| Érintőképernyő | Nem |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1000:1 |
| Panel típusa | IPS |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Színskála szabvány | sRGB |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Dőlésszög | -5 - 20° |
| LED-jelzők | Készenléti üzemmód, Működés |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| OSD menü nyelve | Egyszerűsített kínai, finn, svéd, portugál, magyar, cseh, holland, görög, olasz, török, angol, japán, német, hagyományos kínai, francia, koreai, lengyel, orosz, ukrán, spanyol |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| OSD nyelvek száma | 21 |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Zárnyílás | Igen |
| Figyelmeztetés | Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést., Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Tisztítás előtt húzza ki a monitort a konnektorból. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2356249 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 5.602 kg |
| EAN vonalkód: | 8721038005455 |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Tápegység típusa: | Külső |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Áramfogyasztás: | 20,32 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 30 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | C |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 13 kWh |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Piaci kategória: | Hivatal |
| Szín: | Fekete |
| Súly (állvánnyal): | 3,19 kg |
| Mélység (állvánnyal): | 200 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 457 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 614 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 2,82 kg |
| Mélység (állvány nélkül): | 35 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 614 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 363 mm |
| Csomagolási mélység: | 126 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 5,44 kg |
| Csomag szélessége: | 690 mm |
| Csomag magassága: | 420 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, UKCA, BSMI, ETL, EAC, ICES, CÉL, CCC, RoHS, TÜV jelölés, PSB, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CECP, CB, Minimális energiahatékonysági szabványok (MEPS) |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDCP: | Igen |
| HDMI: | Igen |
| HDCP verzió: | 1.4 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás: | Igen |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 3658 méter |
| Nem üzemi magasság: | 0 - 12192 méter |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| HD felbontás típusa: | Quad HD |
| Dinamikus kontrasztú hirdetés neve: | Mega Infinity DCR |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Maximális felépülési sebesség: | 100 Hz |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 68,6 cm |
| DDC/CI: | Igen |
| Pixelsűrűség: | 108,79ppi |
| Látható méret (függőleges): | 33,6 cm |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Függőleges digitális frekvencia: | 48–75 Hz |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Látható méret (vízszintes): | 59,7 cm |
| Vízszintes digitális frekvencia: | 30–114 kHz |
| Felületi keménység: | 3H |
| Válasz: | 4 ms |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| Szellemkép: | 25% |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 300 cd/m² |
| Kijelző felbontása: | 2560 x 1440 képpont |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| Panel típusa: | IPS |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Színskála szabvány: | sRGB |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 20° |
| LED-jelzők: | Készenléti üzemmód, Művelet |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| OSD menü nyelve: | egyszerűsített kínai, finn, svéd, portugál, magyar, cseh, holland, görög, olasz, török, angol, japán, német, Hagyományos kínai, francia, koreai, lengyel, orosz, ukrán, spanyol |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| OSD nyelvek száma: | 21 |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Zárnyílás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést., Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2356249 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

