Patriot Premium Black DDR4 32 GB 3200 MHz hűtő
Kód: PAMPATDR40205
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Premium Black DDR4 32 GB 3200 MHz hűtő| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| CAS-késés | 22 |
| Szín | Fekete |
| Belső memória | 32 GB |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 32 GB |
| Szélesség | 6 mm |
| Súly | 34 gramm |
| Magasság | 37 mm |
| Mélység | 133 mm |
| Figyelmeztetés | Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Óvja a szélsőséges hőmérsékletektől., Ne nyissa ki a memóriamodul fedelét. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378429862 |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| CAS-késés: | 22 |
| Szín: | Fekete |
| Belső memória: | 32 GB |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 32 GB |
| Szélesség: | 6 mm |
| Súly: | 34 gramm |
| Magasság: | 37 mm |
| Mélység: | 133 mm |
| Figyelmeztetés: | Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Óvja a szélsőséges hőmérsékletektől., Ne nyissa ki a memóriamodul fedelét. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

