Patriot Premium Black DDR4 16 GB 3200 MHz CL22 Radeon 16 GB
Kód: PAMPATDR40206
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Premium Black DDR4 16 GB 3200 MHz CL22 Radeon 16 GB| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| Belső memória | 16 GB |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Memóriafeszültség | 1,2 V |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| CAS-késés | 22 |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1x16GB |
| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| Tanúsítvány | RoHS |
| Súly | 34 gramm |
| Szélesség | 133 mm |
| Magasság | 37 mm |
| Mélység | 60 mm |
| Csomag szélessége | 61 mm |
| Csomag magassága | 170 mm |
| Csomagolási mélység | 12 mm |
| Súly csomagolással együtt | 46 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.03 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378429848 |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| CAS-késés: | 22 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Tanúsítvány: | RoHS |
| Súly: | 34 gramm |
| Szélesség: | 133 mm |
| Magasság: | 37 mm |
| Mélység: | 60 mm |
| Csomag szélessége: | 61 mm |
| Csomag magassága: | 170 mm |
| Csomagolási mélység: | 12 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 46 g |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

