Patriot Memory Xporter X550 USB paměť 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Modrá, Bílá
Kód: PAMPATFLD0172
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Xporter X550 USB paměť 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Modrá, Bílá| Barva | Modrá |
| Formát | Kloub |
| Hmotnost | 19,8 g |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 10 mm |
| Hloubka | 132 mm |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapacita | 128 GB |
| Rozhraní zařízení | USB Type-A / USB Type-C |
| Rychlost čtení | 80 MB/s |
| Kompatibilní operační systémy | Windows® 11 Windows® 10 Windows® 8, Windows® 7, Linux 2.4 and later, Mac® OSX 10.6 and later |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378428766 |
| Szín: | Kék |
| Formátum: | Közös |
| Súly: | |
| Szélesség: | 100 mm |
| Magasság: | 10 mm |
| Mélység: | 132 mm |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Kapacitás: | 128 GB |
| Eszközinterfész: | USB A típusú / USB C típusú |
| Olvasási sebesség: | 80 MB/s |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

