Patriot Memory Viper Venom PVV516G600C36K paměťový modul 16 GB 2 x 8 GB DDR5 6000 MT/s 288-pin DIMM
Kód: PAMPATDR50072
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Viper Venom PVV516G600C36K paměťový modul 16 GB 2 x 8 GB DDR5 6000 MT/s 288-pin DIMM| Barva | Černá, Bílá |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5 |
| ECC | Ne |
| Formát paměti | 288-pin DIMM |
| AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování) | Ano |
| Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Ano |
| Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Komponent pro | PC |
| Napětí paměti | 1.35 V |
| CAS latence | 36 |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 2 x 8 GB |
| Typ chlazení | Chladič |
| Typ vyrovnávací paměti | Unregistered (unbuffered) |
| Přenosová rychlost dat paměti | 6000 MT/s |
| ECC na desce | Ano |
| Hmotnost | 52 g |
| Šířka | 137 mm |
| Hloubka | 7 mm |
| Výška | 43 mm |
| Hloubka balení | 20,3 mm |
| Šířka balení | 179,9 mm |
| Výška balení | 158,7 mm |
| Hmotnost včetně balení | 169 g |
| Typ balení | Krabice |
| Certifikáty shody | CE, UKCA, BSMI, Federální komunikační komise (FCC), RoHS |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.15 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378432107 |
| Szín: | Fekete, Fehér |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| ECC: | Nem |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| AMD EXPO (Speciális tuningolási profilok): | Igen |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Igen |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió: | 3.0 |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Memóriafeszültség: | 1,35 V |
| CAS-késés: | 36 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 2 × 8 GB |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Memória adatátviteli sebesség: | 6000 MT/s |
| ECC a fedélzeten: | Igen |
| Súly: | 52 g |
| Szélesség: | 137 mm |
| Mélység: | 7 mm |
| Magasság: | 43 mm |
| Csomagolási mélység: | 20,3 mm |
| Csomag szélessége: | 179,9 mm |
| Csomag magassága: | 158,7 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 169 g |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, UKCA, BSMI, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

