Patriot Memory Viper Steel PVS48G320C6 memóriamodul 8 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMPATDR40104
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Viper Steel PVS48G320C6 memóriamodul 8 GB DDR4 3200 MHz| Belső memória típusa | DDR4 |
| Belső memória | 8 GB |
| Ólombevonat | Arany |
| Memóriafeszültség | 1,35 V |
| Memóriacsatorna-támogatás | 1 csatorna |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| ECC | Nem |
| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| RoHS-tanúsítvány | Igen |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| CAS-késés | 16 |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 8 GB |
| Szélesség | 135,7 mm |
| Súly | 48 g |
| Magasság | 44,4 mm |
| Mélység | 7 mm |
| Súly csomagolással együtt | 118 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.067 kg |
| EAN vonalkód: | 814914025505 |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Belső memória: | 8 GB |
| Ólombevonat: | Arany |
| Memóriafeszültség: | 1,35 V |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 1 csatorna |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| ECC: | Nem |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| RoHS-tanúsítvány: | Igen |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| CAS-késés: | 16 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
| Szélesség: | 135,7 mm |
| Súly: | 48 g |
| Magasság: | 44,4 mm |
| Mélység: | 7 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 118 g |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

