Patriot Memory Signature PSD532G56002 memóriamodul 32 GB 1 x 32 GB DDR5 5600 MHz
Kód: PAMPATDR50034
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Signature PSD532G56002 memóriamodul 32 GB 1 x 32 GB DDR5 5600 MHz| Memóriafrekvencia | 5600 MHz |
| ECC | Nem |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| CAS-késés | 46 |
| Komponens ehhez: | PC |
| Belső memória | 32 GB |
| Belső memória típusa | DDR5 |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| Memóriafeszültség | 1,1 V |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 32 GB |
| ECC a fedélzeten | Igen |
| Magasság | 32 mm |
| Szélesség | 133 mm |
| Súly | 17 g |
| Mélység | 2 mm |
| Csomagolási mélység | 12 mm |
| Csomagolás típusa | Hólyag |
| Csomag szélessége | 61 mm |
| Súly csomagolással együtt | 29 g |
| Csomag magassága | 170 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–85 °C |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.028 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378425017 |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| ECC: | Nem |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| CAS-késés: | 46 |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Belső memória: | 32 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Memóriafeszültség: | 1,1 V |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 32 GB |
| ECC a fedélzeten: | Igen |
| Magasság: | 32 mm |
| Szélesség: | 133 mm |
| Súly: | 17 g |
| Mélység: | 2 mm |
| Csomagolási mélység: | 12 mm |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
| Csomag szélessége: | 61 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 29 g |
| Csomag magassága: | 170 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

