Patriot Memory Signature PSD48G32002 memóriamodul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMPATDR40188
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Signature PSD48G32002 memóriamodul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Belső memória | 8 GB |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| Memóriaformátum | 288 tűs UDIMM |
| ECC | Nem |
| CAS-késés | 22 |
| Memóriafeszültség | 1,2 V |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 8 GB |
| Magasság | 31 mm |
| Mélység | 3,2 mm |
| Szélesség | 133 mm |
| Súly | 23,5 g |
| Csomag szélessége | 168 mm |
| Csomagolás típusa | Hólyag |
| Csomag magassága | 53 mm |
| Súly csomagolással együtt | 32,5 g |
| Csomagolási mélység | 16 mm |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733020 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.03 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378427424 |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Belső memória: | 8 GB |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Memóriaformátum: | 288 tűs UDIMM |
| ECC: | Nem |
| CAS-késés: | 22 |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
| Magasság: | 31 mm |
| Mélység: | 3,2 mm |
| Szélesség: | 133 mm |
| Súly: | 23,5 g |
| Csomag szélessége: | 168 mm |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
| Csomag magassága: | 53 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 32,5 g |
| Csomagolási mélység: | 16 mm |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

