Patriot Memory Signature PSD48G26662S memóriamodul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 2666 MHz
Kód: PAMPATDR40196
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Signature PSD48G26662S memóriamodul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 2666 MHz| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Memóriafrekvencia | 2666 MHz |
| CAS-késés | 19 |
| Memóriafeszültség | 1,2 V |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| ECC | Nem |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 8 GB |
| Memóriaformátum | 260 tűs SO-DIMM |
| Belső memória | 8 GB |
| Szélesség | 133 mm |
| Súly | 17 g |
| Magasság | 32 mm |
| Mélység | 2 mm |
| Súly csomagolással együtt | 29 g |
| Csomagolás típusa | Hólyag |
| Csomag magassága | 170 mm |
| Csomagolási mélység | 12 mm |
| Csomag szélessége | 61 mm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.023 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378428339 |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Memóriafrekvencia: | 2666 MHz |
| CAS-késés: | 19 |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| ECC: | Nem |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
| Memóriaformátum: | 260 tűs SO-DIMM |
| Belső memória: | 8 GB |
| Szélesség: | 133 mm |
| Súly: | 17 g |
| Magasság: | 32 mm |
| Mélység: | 2 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 29 g |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
| Csomag magassága: | 170 mm |
| Csomagolási mélység: | 12 mm |
| Csomag szélessége: | 61 mm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

