Patriot Memory Signature PSD416G32002S paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMPATSOO0052
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Signature PSD416G32002S paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz| ECC | Ne |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| CAS latence | 22 |
| Napětí paměti | 1.2 V |
| Typ vyrovnávací paměti | Unregistered (unbuffered) |
| Formát paměti | 260-pin SO-DIMM |
| Komponent pro | Laptop |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4 |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Hmotnost | 9 g |
| Šířka | 69 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Výška balení | 168 mm |
| Hloubka balení | 16 mm |
| Hmotnost včetně balení | 18 g |
| Šířka balení | 53 mm |
| Kód harmonizovaného systému | 84733020 |
| Varování | Likvidace elektronických výrobků by měla být v souladu s místními předpisy pro recyklaci elektronických zařízení., Paměťové moduly nerozebírejte ani nepoškozujte, mohou obsahovat zdraví nebezpečné látky., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 814914027219 |
| ECC: | Nem |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| CAS-késés: | 22 |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Memóriaformátum: | 260 tűs SO-DIMM |
| Komponens ehhez:: | Laptop |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Belső memória: | 16 GB |
| Súly: | 9 gramm |
| Szélesség: | 69 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Mélység: | 30 mm |
| Csomag magassága: | 168 mm |
| Csomagolási mélység: | 16 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 18 gramm |
| Csomag szélessége: | 53 mm |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
| Figyelmeztetés: | Az elektronikus termékek ártalmatlanítását az elektronikus berendezések újrahasznosítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően kell végezni., Ne szerelje szét és ne rongálja meg a memóriamodulokat, mivel azok egészségre veszélyes anyagokat tartalmazhatnak., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

