Patriot Memory Signature PSD416G32002 memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMPATDR40164
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Signature PSD416G32002 memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz| ECC | Nem |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Belső memória | 16 GB |
| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| CAS-késés | 22 |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1x16GB |
| Memóriafeszültség | 1,2 V |
| Súly | 23,5 g |
| Szélesség | 133 mm |
| Magasság | 31 mm |
| Mélység | 3,2 mm |
| Csomag magassága | 168 mm |
| Csomag szélessége | 16 mm |
| Csomagolási mélység | 16 mm |
| Súly csomagolással együtt | 32,5 g |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
| Figyelmeztetés | Óvja a szélsőséges hőmérsékletektől., Ne nyissa ki a memóriamodul fedelét., Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.027 kg |
| EAN vonalkód: | 814914027097 |
| ECC: | Nem |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| CAS-késés: | 22 |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Súly: | 23,5 g |
| Szélesség: | 133 mm |
| Magasság: | 31 mm |
| Mélység: | 3,2 mm |
| Csomag magassága: | 168 mm |
| Csomag szélessége: | 16 mm |
| Csomagolási mélység: | 16 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 32,5 g |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| Figyelmeztetés: | Óvja a szélsőséges hőmérsékletektől., Ne nyissa ki a memóriamodul fedelét., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

