Patriot Memory Signature Line DDR4 8GB 3200MHz memóriamodul 1 x 8 GB
Kód: PAMPATDR40121
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Signature Line DDR4 8GB 3200MHz memóriamodul 1 x 8 GB| Belső memória típusa | DDR4 |
| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| RoHS-tanúsítvány | Igen |
| Belső memória | 8 GB |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 8 GB |
| Memóriaformátum | UDIMM |
| Memóriafeszültség | 1,2 V |
| CAS-késés | 22 |
| Magasság | 31 mm |
| Súly | 23,5 g |
| Szélesség | 133 mm |
| Mélység | 3,2 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.03 kg |
| EAN vonalkód: | 814914027073 |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| RoHS-tanúsítvány: | Igen |
| Belső memória: | 8 GB |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
| Memóriaformátum: | UDIMM |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| CAS-késés: | 22 |
| Magasság: | 31 mm |
| Súly: | 23,5 g |
| Szélesség: | 133 mm |
| Mélység: | 3,2 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

