Patriot Memory PEF512GEP31MCX flash memória 512 GB MicroSDXC Class 10
Kód: PAMPATSDG0030
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory PEF512GEP31MCX flash memória 512 GB MicroSDXC Class 10| Szín | Piros, fekete |
| Írásvédő kapcsoló | Igen |
| Adapter mellékelve | Igen |
| Memóriafeszültség | 3,6 V, 2,7 |
| Súly | 0,3 g |
| Magasság | 1 mm |
| Szélesség | 11 mm |
| Mélység | 15 mm |
| Csomag magassága | 132 mm |
| Csomag szélessége | 100 mm |
| Csomagolási mélység | 6 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Videó sebességosztály | V30 |
| Flash kártya típusa | MicroSDXC |
| Flash memóriakártya osztály | 10. osztály |
| Olvasási sebesség | 90 MB/s |
| UHS sebességosztály | 3. osztály (U3) |
| Kapacitás | 512 GB |
| Írási sebesség | 80 MB/s |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -25 - 85°C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 814914026113 |
| Szín: | Piros, Fekete |
| Írásvédő kapcsoló: | Igen |
| Adapter mellékelve: | Igen |
| Memóriafeszültség: | 3,6 V, 2.7 |
| Súly: | 0,3 g |
| Magasság: | 1 mm |
| Szélesség: | 11 mm |
| Mélység: | 15 mm |
| Csomag magassága: | 132 mm |
| Csomag szélessége: | 100 mm |
| Csomagolási mélység: | 6 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Videó sebességosztály: | V30 |
| Flash kártya típusa: | MicroSDXC |
| Flash memóriakártya osztály: | 10. osztály |
| Olvasási sebesség: | 90 MB/s |
| UHS sebességosztály: | 3. osztály (U3) |
| Kapacitás: | 512 GB |
| Írási sebesség: | 80 MB/s |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 85°C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

