Patriot Memory PEF256GEP31MCX flash memória 256 GB MicroSDXC Class 10
Kód: PAMPATSDG0025
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory PEF256GEP31MCX flash memória 256 GB MicroSDXC Class 10| Szín | Piros, fekete |
| Írásvédő kapcsoló | Igen |
| Memóriafeszültség | 2.1, 2.8, 2.7, 3.6V, 3.3V |
| Súly | 0,3 g |
| Magasság | 11 mm |
| Mélység | 1 mm |
| Szélesség | 15 mm |
| Csomag szélessége | 100 mm |
| Csomag magassága | 132 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomagolási mélység | 86 mm |
| Tartalmazza a memória adaptert | SD |
| Írási sebesség | 80 MB/s |
| Olvasási sebesség | 100 MB/s |
| Kapacitás | 256 GB |
| Flash kártya típusa | MicroSDXC |
| UHS sebességosztály | 3. osztály (U3) |
| Videó sebességosztály | V30 |
| Flash memóriakártya osztály | 10. osztály |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -25 - 85°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| Súly: | 0.011 kg |
| EAN vonalkód: | 814914024805 |
| Szín: | Piros, Fekete |
| Írásvédő kapcsoló: | Igen |
| Memóriafeszültség: | 2.1, 2.8, 2.7, 3,6 V, 3,3 V |
| Súly: | 0,3 g |
| Magasság: | 11 mm |
| Mélység: | 1 mm |
| Szélesség: | 15 mm |
| Csomag szélessége: | 100 mm |
| Csomag magassága: | 132 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomagolási mélység: | 86 mm |
| Tartalmazza a memória adaptert: | SD |
| Írási sebesség: | 80 MB/s |
| Olvasási sebesség: | 100 MB/s |
| Kapacitás: | 256 GB |
| Flash kártya típusa: | MicroSDXC |
| UHS sebességosztály: | 3. osztály (U3) |
| Videó sebességosztály: | V30 |
| Flash memóriakártya osztály: | 10. osztály |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 85°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

