Patriot Memory DDR3 8GB PC3-12800 (1600MHz) DIMM memóriamodul 1 x 8 GB
Kód: PAMPATDR30070
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory DDR3 8GB PC3-12800 (1600MHz) DIMM memóriamodul 1 x 8 GB| Memóriafeszültség | 1,5 V |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Belső memória típusa | DDR3 |
| Belső memória | 8 GB |
| Memóriafrekvencia | 1600 MHz |
| CAS-késés | 11 |
| Memóriaformátum | 240 tűs DIMM |
| ECC | Nem |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 8 GB |
| Tanúsítvány | RoHS |
| Magasság | 29 mm |
| Szélesség | 136 mm |
| Súly | 10,2 g |
| Mélység | 3,6 mm |
| Csomagolás típusa | DIMM-ek |
| Súly csomagolással együtt | 36,7 g |
| Csomag mérete (sz x mé x ma) | 118 × 16 × 180 mm |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733020 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR III) |
|---|---|
| Súly: | 0.025 kg |
| EAN vonalkód: | 815530013150 |
| Memóriafeszültség: | 1,5 V |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Belső memória típusa: | DDR3 |
| Belső memória: | 8 GB |
| Memóriafrekvencia: | 1600 MHz |
| CAS-késés: | 11 |
| Memóriaformátum: | 240 tűs DIMM |
| ECC: | Nem |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
| Tanúsítvány: | RoHS |
| Magasság: | 29 mm |
| Szélesség: | 136 mm |
| Súly: | 10,2 g |
| Mélység: | 3,6 mm |
| Csomagolás típusa: | DIMM-ek |
| Súly csomagolással együtt: | 36,7 g |
| Csomag mérete (sz x mé x ma): | 118 × 16 × 180 mm |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

