Patriot Memory 8GB PC3-10600 memóriamodul 1 x 8 GB DDR3 1333 MHz
Kód: PAMPATDR30081
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory 8GB PC3-10600 memóriamodul 1 x 8 GB DDR3 1333 MHz| Memóriafrekvencia | 1333 MHz |
| CAS-késés | 9 |
| Memória típusa | PC3-10600 |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| ECC | Nem |
| Belső memória | 8 GB |
| Belső memória típusa | DDR3 |
| Memóriafeszültség | 1,5 V |
| Memóriaformátum | 240 tűs DIMM |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 8 GB |
| Tanúsítvány | RoHS |
| Szélesség | 136 mm |
| Magasság | 29 mm |
| Súly | 10,2 g |
| Mélység | 3,6 mm |
| Súly csomagolással együtt | 30,5 g |
| Csomagolás típusa | DIMM-ek |
| Csomag mérete (sz x mé x ma) | 118 × 16 × 180 mm |
| Csomag mérete (sz x mé x ma) | 117,9 × 16 × 179,8 mm (4,64 × 0,63 × 7,08") |
| Méretek (Szé x Mé x Ma) | 136 × 3,6 × 29 mm |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733020 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR III) |
|---|---|
| Súly: | 0.029 kg |
| EAN vonalkód: | 815530012252 |
| Memóriafrekvencia: | 1333 MHz |
| CAS-késés: | 9 |
| Memória típusa: | PC3-10600 |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| ECC: | Nem |
| Belső memória: | 8 GB |
| Belső memória típusa: | DDR3 |
| Memóriafeszültség: | 1,5 V |
| Memóriaformátum: | 240 tűs DIMM |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
| Tanúsítvány: | RoHS |
| Szélesség: | 136 mm |
| Magasság: | 29 mm |
| Súly: | 10,2 g |
| Mélység: | 3,6 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 30,5 g |
| Csomagolás típusa: | DIMM-ek |
| Csomag mérete (sz x mé x ma): | 117,9 × 16 × 179,8 mm (4,64 × 0,63 × 7,08") |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | 136 × 3,6 × 29 mm |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

