Patriot Memory 16GB DDR4 2666MHz memóriamodul 1 x 16 GB
Kód: PAMPATDR40069
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory 16GB DDR4 2666MHz memóriamodul 1 x 16 GB| Memóriafeszültség | 1,2 V |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Szín | Fekete, Zöld |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1x16GB |
| CAS-késés | 19 |
| Memóriafrekvencia | 2666 MHz |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Belső memória | 16 GB |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| ECC | Nem |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| Magasság | 31 mm |
| Súly | 22 g |
| Szélesség | 133 mm |
| Mélység | 2,8 mm |
| Csomagolási mélység | 16 mm |
| Csomag szélessége | 118 mm |
| Csomag magassága | 180 mm |
| Súly csomagolással együtt | 30,5 g |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733020 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.027 kg |
| EAN vonalkód: | 814914024317 |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Szín: | Fekete, Zöld |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| CAS-késés: | 19 |
| Memóriafrekvencia: | 2666 MHz |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| ECC: | Nem |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Magasság: | 31 mm |
| Súly: | 22 g |
| Szélesség: | 133 mm |
| Mélység: | 2,8 mm |
| Csomagolási mélység: | 16 mm |
| Csomag szélessége: | 118 mm |
| Csomag magassága: | 180 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 30,5 g |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

