Patriot Memory 16GB (2 x 8GB) PC3-15000 (1866MHz) Kit paměťový modul 2 x 8 GB DDR3
Kód: PAMPATDR30076
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory 16GB (2 x 8GB) PC3-15000 (1866MHz) Kit paměťový modul 2 x 8 GB DDR3| Typ vnitřní paměti | DDR3 |
| Frekvence paměti | 1866 MHz |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 2 x 8 GB |
| Napětí paměti | 1.5 V |
| Formát paměti | 240-pin DIMM |
| ECC | Ne |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Certifikace | RoHS |
| Šířka | 133 mm |
| Výška | 41 mm |
| Hmotnost | 77,4 g |
| Hloubka | 7,6 mm |
| Kód harmonizovaného systému | 84733020 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR III) |
|---|---|
| Súly: | 0.106 kg |
| EAN vonalkód: | 815530014263 |
| Belső memória típusa: | DDR3 |
| Memóriafrekvencia: | |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 2 × 8 GB |
| Memóriafeszültség: | 1,5 V |
| Memóriaformátum: | 240 tűs DIMM |
| ECC: | Nem |
| Belső memória: | 16 GB |
| Tanúsítvány: | RoHS |
| Szélesség: | 133 mm |
| Magasság: | 41 mm |
| Súly: | |
| Mélység: | 7,6 mm |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

