Paprikaspray Grizzly 4 millió Scoville hőegység 63 ml - kúp/puff
Kód: OBRGRZGAP0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Paprikaspray Grizzly 4 millió Scoville hőegység 63 ml - kúp/puff| Súly | 68 g |
| Scoville-skála | 4 000 000 SHU |
| Nem gyúlékony anyag | Igen |
| Kapszaicin oleorezin koncentráció | 26,4%-os OC |
| A hatóanyag mennyisége | 63 ml |
| Következetesség | Felhő |
| Gyorskioldó rendszer | Igen |
| Gyártó ország | Németország |
| Könnyen használható | Igen |
| Üzemeltetési órák | 20-30 perc. |
| Véletlen indítás elleni védelem | Igen |
| Méretek (sz x mé) | 115 x 35 mm |
| Gáztípus | Paprikaspray |
| Maximális hatósugár | 6 méter |
| Kötet | 63 ml |
| Szín | Fekete |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS02: Tűzveszélyes, GHS07: Ártalmas, GHS04: Nyomás alatt lévő gázok |
| Figyelmeztetés | Hőtől és közvetlen napfénytől védendő. Ne lélegezze be a permetet. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pepper sprays |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5906660259169 |
| Súly: | 68 g |
| Scoville-skála: | 4 000 000 SHU |
| Nem gyúlékony anyag: | Igen |
| Kapszaicin oleorezin koncentráció: | 26,4%-os OC |
| A hatóanyag mennyisége: | 63 ml |
| Következetesség: | Felhő |
| Gyorskioldó rendszer: | Igen |
| Gyártó ország: | Németország |
| Könnyen használható: | Igen |
| Üzemeltetési órák: | 20-30 perc. |
| Véletlen indítás elleni védelem: | Igen |
| Méretek (sz x mé): | 115 x 35 mm |
| Gáztípus: | Paprikaspray |
| Maximális hatósugár: | 6 méter |
| Kötet: | 63 ml |
| Szín: | Fekete |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS02: Tűzveszélyes, GHS07: Ártalmas, GHS04: Nyomás alatt lévő gázok |
| Figyelmeztetés: | Óvja a hőtől és a közvetlen napfénytől., Ne lélegezze be a spray-t. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

