Panasonic K-KJ55HCD40E akkumulátortöltő Otthoni akkumulátor AC
Kód: BALPANLAD0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Panasonic K-KJ55HCD40E akkumulátortöltő Otthoni akkumulátor AC| Márkakompatibilitás | Panasonic |
| Alkalmas | Otthoni akkumulátor |
| Akkumulátorok száma | 4 |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Kompatibilis akkumulátorméretek | AA, AAA |
| Kimeneti feszültség | 1,5 V |
| Bemeneti frekvencia | 50/60Hz |
| Bemeneti feszültség | 100/240V |
| LED-jelzők | Igen |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 68 mm |
| Súly | 124 g |
| Szélesség | 120 mm |
| Mélység | 75 mm |
| Csomagolás típusa | Akasztós doboz ablakkal |
| Akkumulátor | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 2500mAh |
| A mellékelt elemek száma | 4 darab |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Battery chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.38 kg |
| EAN vonalkód: | 5410853063919 |
| Márkakompatibilitás: | Panasonic |
| Alkalmas: | Otthoni akkumulátor |
| Akkumulátorok száma: | 4 |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Kompatibilis akkumulátorméretek: | AA, AAA |
| Kimeneti feszültség: | 1,5 V |
| Bemeneti frekvencia: | 50/60Hz |
| Bemeneti feszültség: | 100/240V |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 68 mm |
| Súly: | 124 g |
| Szélesség: | 120 mm |
| Mélység: | 75 mm |
| Csomagolás típusa: | Akasztós doboz ablakkal |
| Akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 2500mAh |
| A mellékelt elemek száma: | 4 darab |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

