PANASONIC ENELOOP újratölthető akkumulátorok 4x AA 2000 mAh + 4x AAA 800 mAh 8 db (BK-3MCDE+4MCDE/8CP)
Kód: BALPANAKM0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PANASONIC ENELOOP újratölthető akkumulátorok 4x AA 2000 mAh + 4x AAA 800 mAh 8 db (BK-3MCDE+4MCDE/8CP)| Csomagolás típusa | Karton |
| Sejttípus | Ni-MH |
| Akkumulátor kapacitása 2 | 800mAh |
| Szín | Fehér |
| Akkumulátor típusa | Újratölthető akkumulátor |
| Akkumulátor feszültsége | 1,2 V |
| Akkumulátor kapacitása | 2000mAh |
| Akkumulátor mérete | AA, AAA |
| A mellékelt elemek száma | 8 darab |
| Töltési ciklusok (max.) | 2100 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rechargeable batteries |
|---|---|
| Súly: | 0.17 kg |
| EAN vonalkód: | 5410853064879 |
| Csomagolás típusa: | karton |
| Sejttípus: | Ni-MH |
| Akkumulátor kapacitása 2: | 800mAh |
| Szín: | Fehér |
| Akkumulátor típusa: | Újratölthető akkumulátor |
| Akkumulátor feszültsége: | 1,2 V |
| Akkumulátor kapacitása: | 2000mAh |
| Akkumulátor mérete: | AA, AAA |
| A mellékelt elemek száma: | 8 darab |
| Töltési ciklusok (max.): | 2100 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

