PANASONIC ENELOOP PRO AAA újratölthető akkumulátor 930 mAh 4 db + tok (BK-4HCDE/4CP+TOK)
Kód: BALPANAKM0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PANASONIC ENELOOP PRO AAA újratölthető akkumulátor 930 mAh 4 db + tok (BK-4HCDE/4CP+TOK)| Csomagolás típusa | Hólyag |
| Akkumulátor típusa | Újratölthető akkumulátor |
| Akkumulátor feszültsége | 1,2 V |
| Akkumulátor kapacitása | 930mAh |
| Akkumulátor mérete | AAA |
| Sejttípus | Ni-MH |
| Utazótok | Igen |
| Szín | Fekete |
| A mellékelt elemek száma | 4 darab |
| Töltési ciklusok (max.) | 500 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rechargeable batteries |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 5410853065050 |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
| Akkumulátor típusa: | Újratölthető akkumulátor |
| Akkumulátor feszültsége: | 1,2 V |
| Akkumulátor kapacitása: | 930mAh |
| Akkumulátor mérete: | AAA |
| Sejttípus: | Ni-MH |
| Utazótok: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| A mellékelt elemek száma: | 4 darab |
| Töltési ciklusok (max.): | 500 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

