PANASONIC ENELOOP PRO AA újratölthető akkumulátor 2500 mAh 4 db (BK-3HCDE/4CP)
Kód: BALPANAKM0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PANASONIC ENELOOP PRO AA újratölthető akkumulátor 2500 mAh 4 db (BK-3HCDE/4CP)| Csomagolás típusa | Hólyag |
| Szín | Fekete |
| Akkumulátor mérete | AA |
| Akkumulátor típusa | Újratölthető akkumulátor |
| Akkumulátor feszültsége | 1,2 V |
| Sejttípus | Ni-MH |
| Akkumulátor kapacitása | 2500mAh |
| A mellékelt elemek száma | 4 darab |
| Töltési ciklusok (max.) | 500 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rechargeable batteries |
|---|---|
| Súly: | 0.12 kg |
| EAN vonalkód: | 5410853064152 |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
| Szín: | Fekete |
| Akkumulátor mérete: | AA |
| Akkumulátor típusa: | Újratölthető akkumulátor |
| Akkumulátor feszültsége: | 1,2 V |
| Sejttípus: | Ni-MH |
| Akkumulátor kapacitása: | 2500mAh |
| A mellékelt elemek száma: | 4 darab |
| Töltési ciklusok (max.): | 500 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

