PANASONIC ENELOOP AA újratölthető akkumulátor 2000 mAh 4 db (BK-3MCDE/4CP)
Kód: BALPANAKM0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PANASONIC ENELOOP AA újratölthető akkumulátor 2000 mAh 4 db (BK-3MCDE/4CP)| Csomagolás típusa | Hólyag |
| Akkumulátor mérete | AA |
| Sejttípus | Ni-MH |
| Akkumulátor típusa | Újratölthető akkumulátor |
| Akkumulátor feszültsége | 1,2 V |
| Akkumulátor kapacitása | 2000mAh |
| Szín | Fehér |
| Töltési ciklusok (max.) | 2100 |
| A mellékelt elemek száma | 4 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rechargeable batteries |
|---|---|
| Súly: | 0.11 kg |
| EAN vonalkód: | 5410853064190 |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
| Akkumulátor mérete: | AA |
| Sejttípus: | Ni-MH |
| Akkumulátor típusa: | Újratölthető akkumulátor |
| Akkumulátor feszültsége: | 1,2 V |
| Akkumulátor kapacitása: | 2000mAh |
| Szín: | Fehér |
| Töltési ciklusok (max.): | 2100 |
| A mellékelt elemek száma: | 4 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

