PAN MIĘSKO Urinary & Stress Control Pulyka - száraz macskaeledel - 3kg
Kód: DLKPMIKAS0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PAN MIĘSKO Urinary & Stress Control Pulyka - száraz macskaeledel - 3kg| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Az állat speciális igényei | Stressz, A húgyúti rendszer védelme, A húgyutak működésének szabályozása |
| Súly | 3 kg |
| Szójamentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Stresszoldó, Húgyúti rendellenességek |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | Macskák számára |
| Fő íz | Törökország |
| Figyelmeztetés | A terméket mindig légmentesen lezárt tartályban tárolja. Gyermekektől elzárva tartandó. Száraz és hűvös helyen tárolandó. Biztosítson friss ivóvizet. Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket. |
| Fehérjék | 36% |
| Zsírtartalom | 15% |
| Durva hamu | 9% |
| Nyersrost | 3,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3 kg |
| EAN vonalkód: | 5905342296164 |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Az állat speciális igényei: | Feszültség, Húgyúti rendszer védelme, A húgyutak működésének ellenőrzése |
| Súly: | 3 kg |
| Szójamentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Stresszoldás, Beteg húgyúti |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | Macskák számára |
| Fő íz: | Törökország |
| Figyelmeztetés: | A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Biztosítson friss ivóvizet., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket. |
| Fehérjék: | 36% |
| Zsírtartalom: | 15% |
| Durva hamu: | 9% |
| Nyersrost: | 3,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

