PAN MIĘSKO Pulyka és fácán S - száraz kutyaeledel - 3kg
Kód: DLPPMIKAS0058
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PAN MIĘSKO Pulyka és fácán S - száraz kutyaeledel - 3kg| Egyéb jellemzők | Általános egészség, Gluténmentes, Izomépítés |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Fő íz | Törökország |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Gluténmentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Súly | 3 kg |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Cukormentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Nyersrost | 3,5% |
| Fehérjék | 30% |
| Nedvességtartalom | 9% |
| Durva hamu | 7% |
| Zsírtartalom | 19% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5905342292418 |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Gluténmentes, Izomépítés |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Fő íz: | Törökország |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Gluténmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 3 kg |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Cukormentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Nyersrost: | 3,5% |
| Fehérjék: | 30% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
| Durva hamu: | 7% |
| Zsírtartalom: | 19% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

