PAN MIĘSKO Borjúhús garnélával Kis - száraz macskaeledel - 5 kg
Kód: DLKPMIKAS0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PAN MIĘSKO Borjúhús garnélával Kis - száraz macskaeledel - 5 kg| Gluténmentes | Nem |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Súly | 9 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Ételallergia |
| Szójamentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Szezonális ajánlat | Nyár a háziállatoddal |
| Fő íz | Borjúhús |
| Kategória | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők | Allergia |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasítások szerint., Biztosítson friss ivóvizet., Győződjön meg róla, hogy a kutya tálja mindig tiszta, hogy elkerülje az ételszennyeződést., Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Durva hamu | 8,5% |
| Fehérjék | 39% |
| Zsírtartalom | 16% |
| Nedvességtartalom | 6% |
| Nyersrost | 3,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 5.28 kg |
| EAN vonalkód: | 5905342292685 |
| Gluténmentes: | Nem |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Súly: | 9 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Ételallergia |
| Szójamentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Szezonális ajánlat: | Nyár a háziállatoddal |
| Fő íz: | Borjúhús |
| Kategória: | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők: | Allergia |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Biztosítson friss ivóvizet., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Durva hamu: | 8,5% |
| Fehérjék: | 39% |
| Zsírtartalom: | 16% |
| Nedvességtartalom: | 6% |
| Nyersrost: | 3,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

