Paměťový modul PATRIOT SIGNATURE DDR4 SO-DIMM 8GB 3200MHz (PSD48G32002S)
Kód: PAMPATSOO0070
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Paměťový modul PATRIOT SIGNATURE DDR4 SO-DIMM 8GB 3200MHz (PSD48G32002S)| Typ vnitřní paměti | DDR4 |
| Napětí paměti | 1.2 V |
| Typ vyrovnávací paměti | Unregistered (unbuffered) |
| Barva | Černá |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| ECC | Ne |
| Formát paměti | 260-pin SO-DIMM |
| Certifikace RoHS | Ano |
| CAS latence | 22 |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 8 GB |
| Výška | 32 mm |
| Hmotnost | 17 g |
| Hloubka | 2 mm |
| Šířka | 133 mm |
| Výška balení | 170 mm |
| Typ balení | Blistr |
| Šířka balení | 61 mm |
| Hloubka balení | 12 mm |
| Hmotnost včetně balení | 29 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378428346 |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Szín: | Fekete |
| Belső memória: | 8 GB |
| ECC: | Nem |
| Memóriaformátum: | 260 tűs SO-DIMM |
| RoHS-tanúsítvány: | Igen |
| CAS-késés: | 22 |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
| Magasság: | 32 mm |
| Súly: | 17 g |
| Mélység: | 2 mm |
| Szélesség: | 133 mm |
| Csomag magassága: | 170 mm |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
| Csomag szélessége: | 61 mm |
| Csomagolási mélység: | 12 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 29 g |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

