Paměť DDR5 Patriot Viper Venom 2 x 32GB 6400 Mhz CL32 XMP3 (PVV564G640C32K)
Kód: PAMPATDR50026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Paměť DDR5 Patriot Viper Venom 2 x 32GB 6400 Mhz CL32 XMP3 (PVV564G640C32K)| Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Typ vyrovnávací paměti | Unregistered (unbuffered) |
| Frekvence paměti | 6400 MHz |
| Vnitřní paměť | 64 GB |
| Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Ano |
| Typ chlazení | Chladič |
| ECC na desce | Ano |
| Komponent pro | PC |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 2 x 32 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5 |
| Napětí paměti | 1.4 V |
| CAS latence | 32 |
| Certifikace | CE/FCC/RoHS/BSMI/UKCA |
| Hmotnost | 52 g |
| Hloubka | 7 mm |
| Výška | 43 mm |
| Šířka | 137 mm |
| Hmotnost včetně balení | 169 g |
| Hloubka balení | 20,3 mm |
| Šířka balení | 179,9 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Výška balení | 158,7 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.16 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378425581 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió: | 3.0 |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Memóriafrekvencia: | 6400 MHz |
| Belső memória: | 64 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Igen |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| ECC a fedélzeten: | Igen |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 2 db 32 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Memóriafeszültség: | 1,4 V |
| CAS-késés: | 32 |
| Tanúsítvány: | CE/FCC/RoHS/BSMI/UKCA |
| Súly: | 52 g |
| Mélység: | 7 mm |
| Magasság: | 43 mm |
| Szélesség: | 137 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 169 g |
| Csomagolási mélység: | 20,3 mm |
| Csomag szélessége: | 179,9 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 158,7 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

