Onyx Boox Note Max / Tab XC mágneses tok billentyűzettel, barna
Kód: MULONYCZA0027
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Onyx Boox Note Max / Tab XC mágneses tok billentyűzettel, barna| Rögzítés | Mágneses záródás |
| Védő funkciók | Karcálló |
| Szín | Bronz |
| Számítógépállvány | Igen |
| Billentyűzet mellékelve | Igen |
| Borító típusa | Záróhüvely |
| Anyag | Műbőr |
| Kompatibilitás | Onyx Boox Note Max / Tab XC |
| Vastagság | 8 mm |
| Magasság | 251 mm |
| Súly | 618 g |
| Szélesség | 290 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | eBook Readers (Accessories) |
|---|---|
| Súly: | 0.92 kg |
| EAN vonalkód: | 6949710310679 |
| Rögzítés: | Mágneses záródás |
| Védő funkciók: | Karcálló |
| Szín: | Bronz |
| Számítógépállvány: | Igen |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| Borító típusa: | Záróhüvely |
| Anyag: | Műbőr |
| Kompatibilitás: | Onyx Boox Note Max / Tab XC |
| Vastagság: | 8 mm |
| Magasság: | 251 mm |
| Súly: | 618 g |
| Szélesség: | 290 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

