Onyx Boox Note Max 13.3" E-Ink Carta 1300 128GB Wi-Fi szürke e-könyv
Kód: MULONYCZE0037
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Onyx Boox Note Max 13.3" E-Ink Carta 1300 128GB Wi-Fi szürke e-könyv| Processzor órajelsebessége | 2,8 GHz |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor gyártója | Qualcomm |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása | 3700mAh |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Szín | Szürke, Nem |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Alapanyag | Műanyag |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Szélesség | 243 mm |
| Mélység | 4,6 mm |
| Súly | 615 g |
| Magasság | 287,5 mm |
| Mac OS-kompatibilis | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Android 13 |
| Internetböngésző | Igen |
| Windows-kompatibilis | Igen |
| Android-kompatibilitás | Igen |
| Integrált kamerakártya-olvasó | Nem |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Belső tárolókapacitás | 128 GB |
| Belső memória | 6 GB |
| Szürkeárnyalatos szintek | 16 |
| Kijelző átlója | 33,8 cm (13,3") |
| Érintőképernyő | Igen |
| Kijelző felbontása | 3200 × 2400 képpont |
| E-könyv olvasó | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Jótállási jegy | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Toll mellékelve | Igen |
| Felhasználói útmutató | Igen |
| Támogatott adatformátumok | PNG, TXT, DOCX, CHM, BMP, DJVU, PDF, HTML, MP3, JPG, RTF, MOBI, DOC, EPUB, CBR, WAV, PRC, FB2, TIFF, CBZ |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét az e-könyv olvasót – áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki közvetlen hőhatásnak., Óvja a víztől és a nedvességtől – a készülék károsodhat. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| Súly: | 1.19 kg |
| EAN vonalkód: | 6949710310099 |
| Processzor órajelsebessége: | 2,8 GHz |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor gyártója: | Qualcomm |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása: | 3700mAh |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Szín: | Szürke, Nem |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Alapanyag: | Műanyag |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Szélesség: | 243 mm |
| Mélység: | 4,6 mm |
| Súly: | 615 g |
| Magasság: | 287,5 mm |
| Mac OS-kompatibilis: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 13 |
| Internetböngésző: | Igen |
| Windows-kompatibilis: | Igen |
| Android-kompatibilitás: | Igen |
| Integrált kamerakártya-olvasó: | Nem |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| Belső memória: | 6 GB |
| Szürkeárnyalatos szintek: | 16 |
| Kijelző átlója: | 33,8 cm (13,3") |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 3200 × 2400 képpont |
| E-könyv olvasó: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Toll mellékelve: | Igen |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Támogatott adatformátumok: | PNG, TXT, DOCX, CHM, BMP, DjVu, PDF, HTML, MP3, JPG, RTF, MOBI, DOC, EPUB, CBR, WAV, Kínai Népköztársaság, FB2, TIFF, CBZ |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét az e-könyv olvasót – áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki közvetlen hőhatásnak., Óvja a készüléket a víztől és a nedvességtől - ezek károsíthatják. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

