Onyx Boox Note Air 5 C 10.3" E-Ink Kaleido 3 e-könyv olvasó 64GB Wi-Fi szürke
Kód: MULONYCZE0042
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Onyx Boox Note Air 5 C 10.3" E-Ink Kaleido 3 e-könyv olvasó 64GB Wi-Fi szürke| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor gyártója | Qualcomm |
| Processzor órajelsebessége | 2,4 GHz |
| Kompatibilis Android/iOS eszközökkel | Igen |
| Internetböngésző | Igen |
| Kompatibilis a Mac OS rendszerrel | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Android 15 |
| Windows-kompatibilis | Igen |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása | 3700mAh |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Szín | Szürke |
| Súly | 440 g |
| Magasság | 225 mm |
| Szélesség | 192 mm |
| Mélység | 5,8 mm |
| Bluetooth-verzió | 5.1 |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Integrált kamerakártya-olvasó | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Belső tárolókapacitás | 64 GB |
| RAM-kapacitás | 6 GB |
| Szürkeárnyalatos szintek | 16 |
| Szürkeárnyalatos (színes) | 4096 |
| Kijelző felbontása | 2480 x 1860 képpont |
| Érintőképernyő | Igen |
| Kijelző háttérvilágítása | Igen |
| Kijelző átlója | 26,2 cm (10,3") |
| Akkumulátor | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Érintőceruza | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| Jótállási jegy | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét az e-könyv olvasót – áramütés veszélye áll fenn., Óvja a víztől és a nedvességtől – a készülék károsodhat., Ne tegye ki közvetlen hőhatásnak. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| Súly: | 0.97 kg |
| EAN vonalkód: | 6949710311225 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor gyártója: | Qualcomm |
| Processzor órajelsebessége: | 2,4 GHz |
| Kompatibilis Android/iOS eszközökkel: | Igen |
| Internetböngésző: | Igen |
| Mac OS-kompatibilis: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 15 |
| Windows-kompatibilis: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása: | 3700mAh |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Szín: | Szürke |
| Súly: | 440 g |
| Magasság: | 225 mm |
| Szélesség: | 192 mm |
| Mélység: | 5,8 mm |
| Bluetooth-verzió: | 5.1 |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Integrált kamerakártya-olvasó: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Belső tárolókapacitás: | 64 GB |
| RAM-kapacitás: | 6 GB |
| Szürkeárnyalatos szintek: | 16 |
| Szürkeárnyalatos (színes): | 4096 |
| Kijelző felbontása: | 2480 x 1860 képpont |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző háttérvilágítása: | Igen |
| Kijelző átlója: | 26,2 cm (10,3") |
| Akkumulátor: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Érintőceruza: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét az e-könyv olvasót – áramütés veszélye áll fenn., Óvja a készüléket a víztől és a nedvességtől - ezek károsíthatják., Ne tegye ki közvetlen hőhatásnak. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

