Onyx Boox Note Air 5 C; Note Air 4 C. Mágneses tok, barna
Kód: MULONYCZA0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Onyx Boox Note Air 5 C; Note Air 4 C. Mágneses tok, barna| Rögzítés | Mágneses záródás |
| Szín | Bronz |
| Borító típusa | Záróhüvely |
| Védő funkciók | Karcálló |
| Anyag | Műbőr |
| Számítógépállvány | Igen |
| Kompatibilitás | Onyx Boox Note Air 5 C; Note Air 4C |
| Vastagság | 13 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Súly | 280 g |
| Szélesség | 227 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | eBook Readers (Accessories) |
|---|---|
| Súly: | 0.3 kg |
| EAN vonalkód: | 6949710311256 |
| Rögzítés: | Mágneses záródás |
| Szín: | Bronz |
| Borító típusa: | Záróhüvely |
| Védő funkciók: | Karcálló |
| Anyag: | Műbőr |
| Számítógépállvány: | Igen |
| Kompatibilitás: | Onyx Boox Note Air 5 C; Note Air 4C |
| Vastagság: | 13 mm |
| Magasság: | 200 mm |
| Súly: | 280 g |
| Szélesség: | 227 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

